Mówimy bez krtani



Autor Wątek: Turnus rahabilitacyjny 2014 - Łeba  (Przeczytany 11879 razy)

mundekczapla

  • Gość
Odp: Turnus rahabilitacyjny 2014 - Łeba
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 22, 2014, 09:33:00 »
Fajnie, że są takie miejsca jak forum i turnusy, gdzie ludzie mogą poznać się w sieci a potem w realu wzmocnić swoją znajomość. To może zabrzmieć  jak paradoks, ale po operacji zyskałem wielu znajomych, z którymi łączy mnie przebyta choroba  i chęć częstego spotykania się. Trudnością jest odległość, ale to niweluje internet i dodatkowe /poza turnusami/ spotkania przyjaciół. Mam niodparte wrażenie, że stanowimy wielką rodzinę. Pozdrawiam wszystkich serdecznie-
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2014, 09:38:00 wysłana przez mundekczapla »

mundekczapla

  • Gość
Odp: Turnus rahabilitacyjny 2014 - Łeba
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 26, 2014, 09:35:18 »
Turnus jak zwykle, przebiega w miłej i radosnej atmosferze. Każdy znajduje coś dla siebie z bogatej oferty wycieczek i imprez. I jak zwykle czas biegnie za szybko. Już wiadomo, że wieczorek pożegnalny będzie w sobotę. Smutek już wkrada się w moje serce!

teresa

  • Gość
Odp: Turnus rahabilitacyjny 2014 - Łeba
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 27, 2014, 08:51:09 »
nic nie może przecież wiecznie trwac ,to tak jak w piosence no cóz lato nie bardzo się spisało słonka mało chłód.A ja mam wreszcie od dziś wakacje tak jak dzieci ,nie musze już tak wcześnie wsatwac po pieczywo do sklepu dla syna do szkoły trochę też poleniuchuje.w lipcu przyjedzie w tym roku moja siostra z niemiec nie widziałyśmy się 2 lata bardzo się ciesze bo wtedy gadamy, gadamy 2 tygodnie zleci jak woda taka kolej rzeczy.pozdrawiam przyjaciół z turnusu do zobaczenia i do usłyszenia kochani.

mundekczapla

  • Gość
Odp: Turnus rahabilitacyjny 2014 - Łeba
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 29, 2014, 09:17:17 »
Pogoda dostroiła się. do naszych nastrojów, bo niestety turnus dobiegł końca, część  uczestników już dzisiaj wyjeżdża. A deszcz pada i nic nie wskazuje na to że coś się zmieni. Szkoda, że trzeba czekać rok do kolejnego turnusu!!!
Ale zawarte przyjaźnie, są cennym efektem tego turnusu.




« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2014, 09:20:30 wysłana przez mundekczapla »

mundekczapla

  • Gość
Odp: Turnus rahabilitacyjny 2014 - Łeba
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 03, 2014, 22:34:58 »

teresa

  • Gość
Odp: Turnus rahabilitacyjny 2014 - Łeba
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 07, 2014, 06:39:41 »
fajne fotki ,zachody sa piękne prawda?

Offline Bożenna

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
  • Profil: Inne
Odp: Turnus rahabilitacyjny 2014 - Łeba
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 07, 2014, 10:23:57 »
Dzięki za udostępnienie fotek i slajdów.
Pozdrawiamy z Ciechanowa :)
Bożenna

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Turnus rahabilitacyjny 2014 - Łeba
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 07, 2014, 17:13:56 »




…na ogólnym zdjęciu zabrakło jednej z uczestniczek turnusu, Oli, która z powodów zdrowotnych musiała przerwać pobyt, zdążyłam Ją uchwycić w tańcu – czynności, którą uwielbia. Przez cały okres turnusu byliśmy z Nią myślami i w ciągłym kontakcie telefonicznym.  Oleńko- wracaj do zdrowia- czeka nas jeszcze tyle utworów do wytańczenia…
   


…pobyt w Łebie urozmaiciła nam swoimi odwiedzinami Terenia, szkoda tylko, że tak krótkimi…


« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2014, 19:20:31 wysłana przez Marzena »
Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

mundekczapla

  • Gość
Odp: Turnus rahabilitacyjny 2014 - Łeba
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 07, 2014, 19:28:35 »
Fajna grupowa pamiątka !
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2014, 19:32:20 wysłana przez mundekczapla »

mundekczapla

  • Gość
Odp: Turnus rahabilitacyjny 2014 - Łeba
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 07, 2014, 22:29:10 »

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Turnus rahabilitacyjny 2014 - Łeba
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 08, 2014, 19:41:05 »
Mundku, dziękujemy, że podzieliłeś się z nami swoimi zdjęciami. To są tak miłe wspomnienia... Ja "pracuję" nad swoimi zdjęciami. Dodałam do poprzedniego wpisu dwa nowe. Będę sukcesywnie - w miarę wolnego czasu- opracowywać i wklejać następne. Mam nadzieję, że będą one impulsem do podzielenia się wspomnieniami, komentarze zawsze mile widziane.
 Pozdrawiam wszystkich serdecznie - Marzena
Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

Offline Ewa_Batorska

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja +11/-1
  • Neurologopeda
    • Zobacz profil
  • Profil: Logopeda
Odp: Turnus rahabilitacyjny 2014 - Łeba
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 08, 2014, 23:17:12 »
Witam Wszystkich Forumowiczów!
   Kontynuując po-turnusowe refleksje, załączam pismo nadesłane przez Bydgoskie Stowarzyszenie Laryngektomowanych

...
                                                                                      Bydgoszcz, 6 lipiec 2014 r.

     
                               Pani Ewo, w imieniu „bydgoskich” uczestników turnusu rehabilitacyjnego

                chcę serdecznie podziękować za wspólne owocne spotkanie, wspólne zabawy

                i rozmowy. Byliście wspaniali i muszę przyznać, że możemy się od Was jeszcze

                wiele nauczyć. Jak to zwykle bywa, integracja przyspieszała im było bliżej końca

                turnusu i aż szkoda, że nie trwał on dłużej. Niemniej wyrażam nadzieję, że będzie

                nam dane jeszcze się w podobnym gronie spotkać i kontynuować kontakty, a na razie

                muszą wystarczyć kontakty wirtualne.

                Przekazuję pozdrowienia z Bydgoszczy i innych miast regionu dla Pani i innych

                uczestników turnusu, z którymi ma Pani kontakt, z życzeniami jak najlepszego zdrowia,

W imieniu Zarządu BSL

Sekretarz Bydgoskiego Stowarzyszenia Laryngektomowanych

                                           Stanisław Raszke

                        www.laryngektomowani.strefa.pl
...

Myślę, że tą drogą, treść tego bardzo miłego listu dotrze do wszystkich uczestników turnusu. Ja odpowiedziałam ze swej strony, podzielając zadowolenie i entuzjazm ze wspólnie spędzonych dni. Nie mogę wypowiadać się w imieniu Wszystkich uczestników, ale mam ochotę krzyknąć- Kto dobrze wspomina turnus- rączka w górę!
                                                                                                                 Pozdrawiam serdecznie, Ewa Batorska
 

 

« Ostatnia zmiana: Lipca 08, 2014, 23:22:56 wysłana przez Ewa_Batorska »

Offline Czarek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 244
  • Reputacja +20/-0
  • Laryngektomowany
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Turnus rahabilitacyjny 2014 - Łeba
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 09, 2014, 03:12:32 »
Witam Wszystkich!
Pewnie osoby mniej wtajemniczone odwiedzające forum zastanawiają się dlaczego pismo z podziękowaniem od Bydgoskiego Stowarzyszenia Laryngektomowanych które wkleiła Ewa? Dla uściślenia pragnę poinformować, że w tym samym czasie co my w ośrodku ,,Górnik,, było na zorganizowanym przez siebie turnusie rehabilitacyjnym ponad 30 osób z Bydgoskiego Stowarzyszenia Laryngektomowanych. Nieczęsto się zdarza żeby dwa różne Stowarzyszenia zorganizowały swoje turnusy w tym samym czasie i miejscu. Można się z tego powodu tylko cieszyć bo nawiązanie nowych znajomości, wymiana doświadczeń czy wspólne spędzanie wolnego czasu jest bezcenne.
Podobne pismo do tego co dostała Ewa z podziękowaniem od B.S.L. dla Wszystkich uczestników turnusu zostało skierowane również na moje ręce. Odpowiedziałem równie ciepło z wzajemnym podziękowaniem i nadzieją na współpracę i kolejne spotkania.
Pozdrawiam serdecznie Czarek.

teresa

  • Gość
Odp: Turnus rahabilitacyjny 2014 - Łeba
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 09, 2014, 06:37:45 »
Marzenko dziękuję za fotke to bardzo miłe.Jak zresztą wszystkie fotki.turnus super .Fajnie ze byli z BYDGOSZCZY ,razem raźniej.

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Turnus rahabilitacyjny 2014 - Łeba
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 11, 2014, 23:13:29 »













Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

 

Copyright © Mówimy bez krtani