Mówimy bez krtani



Autor Wątek: NASZE ZAINTERESOWANIA  (Przeczytany 18393 razy)

teresa

  • Gość
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 17, 2014, 14:42:50 »
u nas zima snieg pada to mój widok z okna na działki. Ciekawe czy długo się utrzyma? dzieci od poniedziałku ferie maja to dobrze ze trochę posypało będzie radocha,choć na trochę.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2014, 14:52:09 wysłana przez teresa »

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #76 dnia: Stycznia 28, 2014, 14:31:40 »
Spacery brzegiem morza  są cudne niezależnie od pory roku, a o tej porze  niosące spokój, odprężenie i wyciszenie…  Zazdroszczę Ci , Tereniu, tej bliskości do morza. Już nie mogę się doczekać turnusu ….a propos - Czarku czekamy na info o turnusie tegorocznym. Toż to najwyższy czas planować i załatwiać m.in. dofinansowanie.
A póki co, mamy wyczekiwaną  prawdziwą zimę z mrozem i śniegiem. Zarejestrowałam wczoraj aparatem cudne obrazy  namalowane lub wyrzeźbione przez naturę- szkoda, że takie kruche i ulotne… Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę urokliwych zimowych  spacerów w słońcu.





Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

mundekczapla

  • Gość
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 28, 2014, 17:58:22 »

Zdjęcia mistrzowskie, szacun Marzenko! Zima , jak każda pora roku, ma swoje piękne ale i groźne oblicze. Korzystajmy z jej urody, zachowując zwiększoną ostrożność. My też tęsknimy do spotkania na turnusie!!!!

teresa

  • Gość
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #78 dnia: Marca 31, 2014, 06:49:26 »
WIOSNA,BOCIANY ,ZIELONA TRAWA,ŚPIEW PTAKÓW.Nareszcie się doczekaliśmy.Koniec zimy,jak miło na dworze cieplutko.Ja na kijki chodze .wczoraj byłam  w lesie wszystko budzi się do życia,Sarny wychodzą całymi gromadami .Nawet dzika spotkaliśmy ale lepiej nie wchodzić mu w droge.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2014, 06:54:58 wysłana przez teresa »

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #79 dnia: Marca 31, 2014, 16:03:32 »
Tak Tereniu- wiosna to chyba najbardziej wyczekiwana i ulubiona pora roku. Wreszcie można - mam nadzieję na stałe- schować te nielubiane przez nas szale i oddychać swobodnie świeżym powietrzem i cieszyć się słońcem. Ja wyczekuję na pierwsze tulipany w ogrodzie- jeszcze zielone, ale rosną w oczach. Pozdrawiam Wszystkich cieplutko...tak wiosennie.
Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

mundekczapla

  • Gość
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #80 dnia: Kwietnia 02, 2014, 14:03:29 »
Co roku o tej porze, zakwita drzewo śliwki mirabelki, widoczne z mojego okna. To mój zwiastun wiosny!!!

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #81 dnia: Kwietnia 28, 2014, 22:00:51 »
Niezmiennie co roku o tej porze zachwycam się feerią barw i zapachów wiosennych kwiatów.
 Niezmiennie też ubolewam nad tym, że tak szybko przemijają. Uchwyciłam w kadrze kilka z nich…


...pierwsze były tulipany...


...i magnolia...


...u Mundka kwitła na biało żółta mirabelka, u mnie czerwona


...a teraz rządzi najwcześniejszy z rododendronów- biały...






...i czerwony...




...w tym roku jabłonie kwitną jak oszalałe...


...no i już przekwitają...






Pozdrawiam Was serdecznie i życzę pięknych wiosennych i ciepłych dni…
Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

teresa

  • Gość
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #82 dnia: Kwietnia 29, 2014, 06:07:55 »
witajcie kochani .alez Marzenko piękne kwiaty i można oko nacieszyć. :D

mundekczapla

  • Gość
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #83 dnia: Kwietnia 29, 2014, 12:50:01 »
Mam dwa krzewy rododendronu, ale jeden niestety zmarniał i nie zakwitł w tym roku, a drugi czerwony kwitł bardzo wcześnie i jak zwykle przepięknie, ale niestety nie zdążyłem mu zrobić fotki . Twoje kwiaty Marzenko , jak zawsze cieszą oko, a zdjęcia oddają całe ich piękno.
Pozdrawiam wszystkich wiosennie i bardzo cieplutko.

teresa

  • Gość
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #84 dnia: Maja 01, 2014, 09:59:40 »
[imghttp://życze wspaniałego weekendu.
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2014, 10:01:13 wysłana przez teresa »

mundekczapla

  • Gość
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 13, 2015, 10:27:31 »
Przed moim oknem znowu zakwitły mirabeki, to znak że wiosna już jest!!!!

teresa

  • Gość
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 13, 2015, 19:34:45 »
U MNIE TEZ WIDAC MIRABELKI JAK ZAKWITŁY ,ALE I MAM PROSTY WIDOK NA BOCIANIE GNIAZDO SA DWA BOCIANY JAK ZAWSZE.WRESZCIE  WIOSNA  JUŻ NA STAŁE.CHODZE CZASAMI NA KIJE WRESZCIE POWOLI,ZYCIE PŁYNIE DO PRZODU.POZDRAWAIM WSZYSTKICH PRZYJACIÓŁ.

Offline magda42

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja +0/-0
  • Pacjent
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 13, 2015, 21:13:53 »
u mnie juz przekwitaja magnolie :( ale dobrze ze cieplutko sie robi i coraz wiecej sloncz :)

Offline WaldekM

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja +1/-0
  • Pacjent
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 16, 2015, 14:56:31 »
A to mój, jedyny krokus w ogrodzie na skalniaku . Tak wyglądał wczoraj. Pozdrawiam.....

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 22, 2015, 17:48:15 »
Waldku, krokus przecudny a ujęcie- jak wszystkie w Twoim wykonaniu- mistrzowskie. Napisz proszę, w jaki sposób wstawia się zdjęcia, aby poprzez kliknięcie zwiększyć jego rozmiary? Pozdrawiam również słonecznie i wiosennie.
Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

 

Copyright © Mówimy bez krtani