Mówimy bez krtani



Autor Wątek: Zdjęcia  (Przeczytany 12286 razy)

Offline kwr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja +9/-2
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Zdjęcia
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 04, 2013, 21:24:06 »
Marzenko , piękne zdjęcia.Uwielbiam morze , nawet na zatłoczonych plażach.Jeśli dostanę urlop pojedziemy we wrześniu choć na tydzień do naszego ulubionego Sobieszewa - z psami oczywiście.

mundekczapla

  • Gość
Odp: Zdjęcia
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 06, 2013, 11:31:39 »
Krzysiu, Twoje pieski są piękne, a Borys to już kawał psa!!!!!!
Marzenko, Emilka obejrzała Twoje fotki i powiedziała, że pomimo tłoku na plaży, natychmiast by pojechała nad morze i że bardzo Ci zazdrości tego pobytu. Pozdrowienia Mundek.

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Zdjęcia
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 06, 2013, 12:04:44 »
Witaj Krzysiu, ja też lubię morze, szum fal… ale spokój i ciszę również. Myślę, że to się da pogodzić, ale właśnie w takich mniejszych miejscowościach i poza sezonem- dokładnie  tak, jak Wy się wybieracie. Pieski też będą szczęśliwe na plaży i w wodzie. Nie dziwię się, że chcecie je zabrać ze sobą - są rozkoszne i takie wypielęgnowane…
Mundku – wierz mi-  naprawdę nie ma czego zazdrościć.  Emilka ma świeżo w pamięci tą naszą plażę z Mrzeżyna – czystą , spokojną i cichą. A może po prostu brakowało mi Waszego towarzystwa ?…
Pozdrawiam Was- ucałowania dla Krysi i Emilki.
Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

Offline kwr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja +9/-2
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Zdjęcia
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 06, 2013, 12:39:50 »
Marzenko , Mundku dziękuję za miłe słowa.Nasz Borys rzeczywiście to już kawał psa - idąc z psami na spacer jedzie starszy pan na rowerze , patrzy na Borysa i mówi:        "Ale byk! "Mam nadzieję , że jesienią będziemy mogli się spotkać.

Pozdrawiam wszystkich.

mundekczapla

  • Gość
Odp: Zdjęcia
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 06, 2013, 19:23:16 »
No właśnie! Marzenko pisz kiedy spotykamy się w Mierzynie, bo trzeba jakoś rozplanować zajęcia, pracę itd... Czekamy na info.... Pozdrowienia Mundek i Emilka. ;D

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Zdjęcia
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 07, 2013, 10:42:12 »
Temat spotkania jesiennego jest oczywiście aktualny. Znacie mnie przecież , że nie przepuszczę żadnej okazji i możliwości na wspólne spędzenie choćby kilku dni. Z podaniem terminu muszę się jeszcze wstrzymać, ponieważ jedna z naszych wspólnych znajomych planuje jesienne spotkanie- nie wiem gdzie i nie wiem dokładnie kiedy- brzmi tajemniczo.  Jak tylko coś konkretnego się wyklaruje- zawiadomię Was. Życzę miłego dnia - Marzena
Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

teresa

  • Gość
Odp: Zdjęciagóry trasa morskie oko
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 11, 2013, 17:14:46 »
szliśmy pod góre na morskie oko trasa tak wyczerujaca ż w dół jechałam zaprzęgiem konnym,nie dałąm rady isc już ,no i ciśnienie dało mi się we wznaki w takim upale no cóż?sa i plusy i minusy ale góry jak zawsze piękne.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2013, 17:20:12 wysłana przez teresa »

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Zdjęcia
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 11, 2013, 19:09:33 »
Witaj Tereniu, ależ z Ciebie dzielna kobieta. O ile mi wiadomo, od parkingu do Morskiego Oka jest około 8 km i pod górę!!! Dodatkowym utrudnieniem były upały, które wykańczają zdrowych, a co dopiero nas. Naprawdę możesz być z siebie dumna. Moje gratulacje....Pozdrawiam serdecznie Marzena
Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

mundekczapla

  • Gość
Odp: Zdjęcia
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 11, 2013, 19:51:44 »
Tereniu! Jestem pełen podziwu!!! Czapki z głów.......

teresa

  • Gość
Odp: Zdjęcia
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 12, 2013, 06:39:49 »
MARZENKO ,MUNDKU DZIĘKUJE po prostu chciałam tam dojść i zobaczyć wszystko tak jest to około 9 km i cały czas pod góre.pozdrawiam was.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 12, 2013, 06:44:56 wysłana przez teresa »

mundekczapla

  • Gość
Odp: Zdjęcia
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 04, 2013, 20:14:02 »
Drodzy przyjaciele! Co prawda pogoda nie zachęca do wycieczek, ale ja zapraszam Was na wirtualną wycieczkę po moim przepięknym i kochanym OPOLU.   http://www.opole.pl/pliki/vt/

Offline Czarek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja +20/-0
  • Laryngektomowany
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Zdjęcia
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 05, 2013, 01:52:26 »
Mundku bardzo fajna wycieczka, ładne miasto. Ja byłem dwa razy przejazdem w Opolu i dwa razy pobłądziłem. To było dawno temu jak jeszcze nie było GPS-u  :)
Pozdrawiam

Offline TERESA DEB

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja +5/-0
  • Pacjent
    • Zobacz profil
Odp: Zdjęcia
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 05, 2013, 12:32:02 »
Witaj Mundku,
piękne to Twoje OPOLE, trochę poznałam. Zwiedzaliśmy razem z przyjaciółmi będąc na spotkaniu w Turawie. Pamiętasz?
Jeszcze był z nami Czesio...wspomnienia, zdjęcia mam do dziś i zawsze pozostaną w mojej pamięci. Może jeszcze kiedyś powtórzymy, bo to piękne okolice. Pozdrowienia dla Emilki.

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Zdjęcia
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 05, 2013, 20:50:08 »
Ten wirtualny spacer po Opolu oprócz zachwytu  przywołał również wspomnienia…  byliśmy, zwiedzaliśmy to piękne miasto, a przewodnikami byli gospodarze spotkania w Turawie w 2010 roku - Emilka i Mundek. Dziękujemy i mamy nadzieję, że kiedyś powtórzymy te przemiłe chwile.
A póki co, przeżyjmy to jeszcze raz….też wirtualnie...








































« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2013, 21:58:36 wysłana przez Marzena »
Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

mundekczapla

  • Gość
Odp: Zdjęcia
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 05, 2013, 22:14:30 »

Dzięki Marzenko za te wspomnienia, chociaż też mam te zdjęcia, to przywołały bardzo ciepłe skojarzenia. Oczywiście zawsze jesteście bardzo miłymi gośćmi. Możemy znowu zorganizować takie spotkanie na pięknej i ciekawej ziemi opolskiej.

 

Copyright © Mówimy bez krtani