Mówimy bez krtaniPokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Czarek

Strony: [1] 2 3 ... 17
1
Informujemy, że najbliższe spotkanie członków i sympatyków Mazowieckiego Stowarzyszenia Osób Bez Krtani "Szansa" odbędzie się 29 lutego 2024 roku (czwartek) o godzinie 12:00  w salce ,,Samaria,, przy kościele p.w. św. Andrzeja Boboli przy ulicy Rakowieckiej 61 w Warszawie.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

2
Najbliższe spotkanie członków i sympatyków Mazowieckiego Stowarzyszenia Osób Bez Krtani "Szansa" odbędzie się 25 stycznia 2024 roku (czwartek) o godzinie 12:00  w salce ,,Samaria,, przy kościele p.w. św. Andrzeja Boboli przy ulicy Rakowieckiej 61 w Warszawie.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.


3
W listopadzie spotkanie członków i sympatyków Mazowieckiego Stowarzyszenia Osób Bez Krtani "Szansa" odbędzie się 30 (czwartek) o godzinie 12:00  w salce ,,Samaria,, przy kościele p.w. św. Andrzeja Boboli przy ulicy Rakowieckiej 61 w Warszawie.
Jednocześnie informujemy, że w grudniu spotkania w ostatni czwartek miesiąca nie będzie. W zamian 14 grudnia 2023 roku o godzinie 12:00 również w salce ,,Samaria,, odbędzie się tradycyjne spotkanie opłatkowe.
Na oba spotkania wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.


4
Organizowane turnusy i spotkania / Odp: Spotkanie Laryngektomowanych w Warszawie
« dnia: Października 23, 2023, 09:50:31 »
Informujemy, że najbliższe spotkanie członków i sympatyków Mazowieckiego Stowarzyszenia Osób Bez Krtani "Szansa" odbędzie się 26 października 2023 roku (czwartek) o godzinie 12:00  w salce ,,Samaria,, przy kościele p.w. św. Andrzeja Boboli przy ulicy Rakowieckiej 61 w Warszawie.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.


5
Najbliższe spotkanie członków i sympatyków Mazowieckiego Stowarzyszenia Osób Bez Krtani "Szansa" odbędzie się 28 września 2023 roku (czwartek) o godzinie 12:00  w salce ,,Samaria,, przy kościele p.w. św. Andrzeja Boboli przy ulicy Rakowieckiej 61 w Warszawie.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.


6
Informujemy, że najbliższe spotkanie członków i sympatyków Mazowieckiego Stowarzyszenia Osób Bez Krtani "Szansa" odbędzie się 31 sierpnia 2023 roku (czwartek) o godzinie 12:00  w salce ,,Samaria,, przy kościele p.w. św. Andrzeja Boboli przy ulicy Rakowieckiej 61 w Warszawie.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.


7
Wszystkich zainteresowanych informujemy , że jak co roku w miesiącu lipcu spotkania członków  Mazowieckiego Stowarzyszenia Osób Bez Krtani "Szansa" nie będzie. Najbliższe spotkanie odbędzie się w ostatni czwartek sierpnia.

8
Najbliższe spotkanie członków i sympatyków Mazowieckiego Stowarzyszenia Osób Bez Krtani "Szansa" odbędzie się 29 czerwca 2023 roku (czwartek) o godzinie 12:00  w salce ,,Samaria,, przy kościele p.w. św. Andrzeja Boboli przy ulicy Rakowieckiej 61 w Warszawie.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.


9
Informujemy, że najbliższe spotkanie członków i sympatyków Mazowieckiego Stowarzyszenia Osób Bez Krtani "Szansa" odbędzie się 25 maja 2023 roku (czwartek) o godzinie 12:00  w salce ,,Samaria,, (obok salki,, Emaus,,) przy kościele p.w. św. Andrzeja Boboli przy ulicy Rakowieckiej 61 w Warszawie.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.


10
Najbliższe spotkanie członków i sympatyków Mazowieckiego Stowarzyszenia Osób Bez Krtani "Szansa" odbędzie się 27 kwietnia 2023 roku (czwartek) o godzinie 12:00  w salce ,,Samaria,, (obok salki ,,Emaus,,) przy kościele p.w. św. Andrzeja Boboli przy ulicy Rakowieckiej 61 w Warszawie. Na spotkaniu będziemy gościć przedstawicieli firmy ATOS MEDICAL.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.


11
Zarząd Mazowieckiego Stowarzyszenia Osób Bez Krtani "Szansa" informuje, że  w dniu 30.03.2023 roku o godzinie 12 w sali "Samaria" przy kościele p.w. św. Andrzeja Boboli przy ulicy Rakowieckiej 61 w Warszawie odbędzie się sprawozdawczo - wyborcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy i prosimy o liczne uczestnictwo.


12
Dyskusja ogólna / Odp: ŻYCZENIA
« dnia: Lutego 26, 2023, 13:37:03 »
Ewa bardzo dziękuję za życzenia, pozdrawiam  :)

13
Informujemy, że najbliższe spotkanie członków i sympatyków Mazowieckiego Stowarzyszenia Osób Bez Krtani "Szansa" odbędzie się 23 lutego 2023 roku (czwartek) o godzinie 12:00  w salce ,,Samaria,, (obok salki,, Emaus,,) przy kościele p.w. św. Andrzeja Boboli przy ulicy Rakowieckiej 61 w Warszawie.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.


14
Najbliższe spotkanie członków i sympatyków Mazowieckiego Stowarzyszenia Osób Bez Krtani "Szansa" odbędzie się 26 stycznia 2023 roku (czwartek) o godzinie 12:00  w salce ,,Samaria,, (obok salki ,,Emaus,,) przy kościele p.w. św. Andrzeja Boboli przy ulicy Rakowieckiej 61 w Warszawie.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.


15
Dyskusja ogólna / Odp: Plastry Provox
« dnia: Grudnia 12, 2022, 09:13:39 »
Witam,
wspomniane przeze mnie gąbki służą tylko do osłony stomy tak samo jak apaszki. Z mówieniem głosem przełykowym nie mają nic wspólnego.
Wracając do tematu wymienników ciepła to wiem od osób które regularnie je stosują, że zdecydowanie poprawiają jakość oddychania ale niestety ze względu głównie na cenę mało jest osób które je stosują. Są zapowiedzi, że już niedługo będą refundowane ale czy tak się stanie zobaczymy...
Pozdrawiam Czarek.

Strony: [1] 2 3 ... 17
Copyright © Mówimy bez krtani