Mówimy bez krtani



Autor Wątek: Turnus rehabilitacyjny 2013- Mrzeżyno  (Przeczytany 6958 razy)

joma

  • Gość
Odp: Turnus rehabilitacyjny 2013- Mrzeżyno
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 07, 2013, 22:33:45 »
Oj szkoda że Ewa skasowała wiadomości, może warto lepiej zabezpieczyć forum bo jak znowu to zrobi?! Czekałam na wiadomość od Marzeny o tym co można zwiedzać w okolicy Mrzeżyna, nie wiem czy coś mi odpisała. Odezwij się proszę, bo w czwartek wyjeżdżamy.

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Turnus rehabilitacyjny 2013- Mrzeżyno
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 07, 2013, 23:05:31 »
Witaj Joma. W samym  Mrzeżynie i Dźwirzynie nie ma żadnych historycznych obiektów do zwiedzania, ale okolice tych wiosek rybackich są piękne- czyste i szerokie plaże, lasy, jezioro Resko. Od Grzybowa do Mrzeżyna równolegle do drogi ciągnie się niezależna trasa rowerowa. W Dźwirzynie jest wypożyczalnia rowerów. Około 10 km od Mrzeżyna jest małe urokliwe miasteczko Trzebiatów- bogate w zabytki. Gdybyś miała ochotę poznać jego  historię to w każdą niedzielę o godz.15:00 przed Ratuszem Miejskim czeka  przewodnik, który w ciekawy i atrakcyjny sposób oprowadza  chętnych  po   Trzebiatowie  „Szlakiem Słonia”. Zwiedzanie z przewodnikiem jest bezpłatne.
Około 7 km od Dźwirzyna leży Kołobrzeg, którego zachwalać nie muszę. Życzę Ci przyjemnego odpoczynku i dużo słońca - Marzena

Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

joma

  • Gość
Odp: Turnus rehabilitacyjny 2013- Mrzeżyno
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 07, 2013, 23:18:22 »
Marzeno dziękuję za odpowiedź, na pewno coś wybierzemy z Twoich propozycji. Pozdrawiam serdecznie, Joma

Offline Eryk

  • Administrator
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja +8/-0
    • Zobacz profil
  • Profil: Inne
Odp: Turnus rehabilitacyjny 2013- Mrzeżyno
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 08, 2013, 12:10:08 »
Wprowadziłem już dodatkowe zabezpieczenie.

mundekczapla

  • Gość
Odp: Turnus rehabilitacyjny 2013- Mrzeżyno
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 09, 2013, 10:36:05 »
https://plus.google.com/photos/107697707516370778613/albums/5898520993334379281    Zobaczcie co uchwycił w Mrzeżynie mój obiektyw. Może nie tak profesjonalnie jak Marzeny, ale zawsze to wspomnienie. Pozdrawiam Mundek.
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2013, 10:37:54 wysłana przez mundekczapla »

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Turnus rehabilitacyjny 2013- Mrzeżyno
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 09, 2013, 12:26:39 »
Mundku, świetnie uchwyciłeś wiele miłych i radosnych wspólnie spędzonych chwil. Jeszcze bardziej przybliżyłeś atmosferę turnusu. Cieszę się , że jesteś z nami.  Co do mojej profesjonalności… daleko mi do niej. Ja po prostu lubię utrwalać wspomnienia i raz wychodzi mi to lepiej raz gorzej. Natomiast – nie wiem czy wiecie, ale  mamy wśród forumowiczów prawdziwego profesjonalistę – Waldka. Właśnie dzisiaj się zarejestrował. Wykonuje wspaniałe zdjęcia zwłaszcza krajobrazów i kwiatów w zbliżeniu. Mam nadzieję, że podzieli się z nami swoją pasją.
Tak w ogóle, namawiam wszystkich, żeby dzielili się z nami swoimi fotograficznymi wspomnieniami, bo tysiąc słów nie odda tego, co jedno zdjęcie.  Tereniu, Krzysiu – kiedyś wstawialiście swoje zdjęcia – było tak przyjemnie…
Pozdrawiam wszystkich - Marzena
Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

Offline Ewa_Batorska

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja +11/-1
  • Neurologopeda
    • Zobacz profil
  • Profil: Logopeda
Odp: Turnus rehabilitacyjny 2013- Mrzeżyno
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 09, 2013, 17:22:39 »
Witajcie Wszyscy!
   Na początek zwracam się do osób, które przyczyniły się do błyskawicznego odtworzenia wątku a także wspierały mnie przesyłając słowa otuchy i pocieszenia. Marzenko, Elizko, Teresko D, Tereniu, Eryku, Czarku, Mundku - jesteście ANIOŁAMI !!! DZIĘKUJĘ!!!
   Cieszę się, że tak szybko rozrasta się wątek dotyczący turnusu i że jest wzbogacony tak szczegółową dokumentacją foto. Fakt ten sprawia, że ciągle możemy żyć tamtą chwilą, karmić się miłymi i wzruszającymi emocjami wynikającymi z razem spędzanych chwil. Z uwagą wielokrotnie przeglądałam zdjęcia wykonane przez Marzenkę i muszę przyznać, że za każdym razem czerpałam z tego mnóstwo radości podbudowanych wspomnieniami... Teraz doszły jeszcze fotki Mundka, nowe źródło wspomnień. Bardzo Wam za tę "kronikę" dziękuję i podobnie jak Marzenka czekam niecierpliwie na prezentacje Waldka. Waldku- nie daj się długo prosić   :).  Oczywiście miło powitać Cię w naszej forumowej rodzinie! Przyjemnie jest patrzeć, jak rozrasta się nasze grono. Może zaryzykuje ktoś jeszcze? Zapewniam, że obecność tu, podobnie jak przebywanie na turnusie dodaje sił, wzmacnia i krzepi...
                                                                                                                  Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie, Ewa Batorska
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2013, 18:34:14 wysłana przez Ewa_Batorska »

teresa

  • Gość
Odp: Turnus rehabilitacyjny 2013- Mrzeżyno
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 09, 2013, 18:14:10 »
Tak EWUNIU WZMACNIA I KRZEPI BYCIE RAZEM,A JA tyle oglądam tych zdjęc ,ze czuję się jak bym była tam razem z wami.Marzenko nie mam na razie zadnych konkretnych zdjęć ale będę wyjezdac w góry to na pewno będą zdjęcia.MUNdku twoje zdjęcia też super.pozdrawiam wszystkich na forum.

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Turnus rehabilitacyjny 2013- Mrzeżyno
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 17, 2013, 16:45:21 »
Otrzymałam od Waldka kilka  zdjęć z turnusu w Mrzeżynie -żeby nie być gołosłowną odnośnie Jego profesjonalizmu- za Jego zgodą, dzielę się nimi z Wami... Waldku - to jest po prostu Cud Natury.









Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

Offline Ewa_Batorska

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja +11/-1
  • Neurologopeda
    • Zobacz profil
  • Profil: Logopeda
Odp: Turnus rehabilitacyjny 2013- Mrzeżyno
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 17, 2013, 23:14:28 »
Witam!
    No pięknie, trzeba przyznać, że majstersztyk te zdjęcia.... Waldku, czekamy na jeszcze...
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie, Ewa Batorska
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2013, 23:28:11 wysłana przez Ewa_Batorska »

teresa

  • Gość
Odp: Turnus rehabilitacyjny 2013- Mrzeżyno
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 18, 2013, 06:02:12 »
PIEKNE ZDJECIA NATURY! :)

 

Copyright © Mówimy bez krtani