Mówimy bez krtani



Autor Wątek: Spotkanie Laryngektomowanych w Warszawie  (Przeczytany 16259 razy)

Offline Czarek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 244
  • Reputacja +20/-0
  • Laryngektomowany
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Spotkanie Laryngektomowanych w Warszawie
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 04, 2014, 14:03:23 »
W imieniu Zarządu Mazowieckiego Stowarzyszenia Osób Bez Krtani "Szansa" serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na spotkanie opłatkowe które odbędzie się w dniu 18.12.2014 roku o godzinie 15 w sali "Emaus" przy kościele p.w. św. Andrzeja Boboli przy ulicy Rakowieckiej 61 w Warszawie.
W miesiącu grudniu zebrania członków Stowarzyszenia w ostatni czwartek miesiąca nie będzie.




Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Spotkanie Laryngektomowanych w Warszawie
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 25, 2014, 20:03:55 »
"I ja tam z gośćmi byłam, miód i barszczyk piłam, a com widziała i słyszała, w fotkach umieściłam…"



































































Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

mundekczapla

  • Gość
Odp: Spotkanie Laryngektomowanych w Warszawie
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 26, 2014, 11:33:04 »
Nie macie pojęcia, jak Wam zazdroszczę tego spotkania, tej miłej atmosfery, która emanuje ze zdjęć. Oglądając te fotki, czułem się tak jakbym był tam z Wami. Życzę wszystkim przyjaciołom szczęśliwego Nowego 2015 Roku. Do życzeń dołącza się Emilka.

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Spotkanie Laryngektomowanych w Warszawie
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 26, 2014, 17:00:27 »
Mundku, atmosfera tego spotkania była rzeczywiście wspaniała - taka ciepła, rodzinna, radosna.  Do pełni szczęścia brakowało nam kilkunastu osób m.in. Ciebie i Emilki. Mój niepoprawny optymizm pozwala mi marzyć, że jeszcze niejeden raz spotkamy się w takiej scenerii ... a marzenia się spełniają. Dla tych, którzy nie mogli być na spotkaniu przesyłam króciutki film-link poniżej jest dostępny i podany tylko na tym forum.
http://youtu.be/YKLNryL3zVE
Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

mundekczapla

  • Gość
Odp: Spotkanie Laryngektomowanych w Warszawie
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 27, 2014, 10:15:05 »

Ja też jestem pewny, że się spotkamy, chociaż na razie, trudno przewidzieć kiedy to nastąpi. Ale bądźmy dobrej myśli.

Offline Czarek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 244
  • Reputacja +20/-0
  • Laryngektomowany
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Spotkanie Laryngektomowanych w Warszawie
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 19, 2015, 16:08:55 »
Najbliższe spotkanie członków i sympatyków Mazowieckiego Stowarzyszenia Osób Bez Krtani "Szansa" odbędzie się 29 stycznia 2015 roku (czwartek) o godzinie 12:00 w salce ,,Emaus,, przy kościele p.w. św. Andrzeja Boboli przy ulicy Rakowieckiej 61 w Warszawie.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam.

mundekczapla

  • Gość
Odp: Spotkanie Laryngektomowanych w Warszawie
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 22, 2015, 12:33:57 »
Jak zwykle, pozdrowienia dla przyjaciół z "SZANSY" od Emilki i Mundka!!!

ZUZA

  • Gość
Odp: Spotkanie Laryngektomowanych w Warszawie
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 22, 2015, 12:45:18 »
Od Ewy z Brodnicy też

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Spotkanie Laryngektomowanych w Warszawie
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 22, 2015, 14:23:26 »
...i od Marzeny z Poznania też  :)
Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

Offline Czarek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 244
  • Reputacja +20/-0
  • Laryngektomowany
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Spotkanie Laryngektomowanych w Warszawie
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 23, 2015, 12:03:04 »
Jak zawsze przekaże pozdrowienia, dzięki  :)

mundekczapla

  • Gość
Odp: Spotkanie Laryngektomowanych w Zwierzyńcu
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 13, 2015, 10:46:27 »

Serdeczne pozdrowienia i życzenia miłej atmosfery, wszystkim uczestnikom spotkania w Zwierzyńcu, zasyłają Emilka i Mundek!!!

Offline Ewa_Batorska

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja +11/-1
  • Neurologopeda
    • Zobacz profil
  • Profil: Logopeda
Odp: Spotkanie Laryngektomowanych w Warszawie
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 15, 2015, 12:16:33 »
Emilko i Mundku- Witajcie!
   Dziękuję za pozdrowienia. Wasze życzenia spełniły się, atmosfera (jak zawsze na naszych spotkaniach) była gorąca. Pogoda dopisała, nastroje również... Więcej informacji, jak już odeśpimy "zarwane" noce... Marzenka i Staś, jak zwykle dbali o dokładne dokumentowanie zdarzeń. Szkoda, że nie mogliście być z nami. Serdeczności i pozdrowienia dla Wszystkich forumowiczów, Ewa Batorska

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Spotkanie Laryngektomowanych w Zwierzyńcu
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 17, 2015, 15:33:19 »

Nasze kolejne spotkanie –tym razem w Zwierzyńcu przy Roztoczańskim Parku Narodowym – było perfekcyjnie zorganizowane przez Ewę, za co Jej bardzo bardzo dziękujemy.  Warunki lokalowe wyśmienite, jedzenie pyszne, pogoda wspaniała, atrakcje turystyczne i kulturalne, wspaniałe humory uczestników … to wszystko sprawiło, że czas nam minął niepostrzeżenie. Postaram się jak najszybciej posortować zdjęcia i wybrać kilka, żeby choć w małym ułamku przybliżyć te piękne wspólnie przeżyte chwile. Magia takich spotkań to nie tylko rozrywka, zabawa i oderwanie od codzienności… jest jeszcze  coś, czego nie oddadzą żadne zdjęcia czy nawet video, dlatego muszę o tym tu wspomnieć. Otóż jedna z uczestniczek spotkania, dziewięć miesięcy po laryngektomii, mówiąca szeptem-nieśmiała i do tej pory stroniąca od towarzystwa- już po jednym dniu pobytu z nami  odzyskała wiarę w swoje możliwości i nabrała chęci do  nauki mowy przełykowej, a co najważniejsze przekonała się ,jak można normalnie żyć i cieszyć się każdą chwilą. Mam nadzieję , że dołączy do naszego forum i kiedyś sama podzieli się tymi przeżyciami. Tymczasem będziemy jej szczerze kibicować i dopingować korespondencyjnie.




na Starym Mieście w Zamościu

a poniżej link - fragment Koncertu Walentynkowego, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć

https://www.youtube.com/watch?v=3Zzy8hChHRk


oraz link do zdjęć, jakie ukazały się w zamojskiej prasie- na ósmym jest widoczna nasza grupka.

http://www.tygodnikzamojski.pl/page/630/#prettyPhoto[g630]/0/
Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Spotkanie Laryngektomowanych w Zwierzyńcu
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 24, 2015, 18:42:00 »
Przesyłam obiecane zdjęcia ze spotkania w Zwierzyńcu – w formie krótkich filmików.
(poniższe linki udostępniłam tylko na tym forum)
Życzę miłego oglądania.


www.youtube.com/watch?v=VrXNVh5VV0c

www.youtube.com/watch?v=PJHk2_eoRMk
Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

Offline Czarek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 244
  • Reputacja +20/-0
  • Laryngektomowany
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Spotkanie Laryngektomowanych w Zwierzyńcu
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 25, 2015, 02:09:06 »
Marzenko wspaniale przedstawiłaś cudowną atmosferę spotkania w Zwierzyńcu - DZIĘKUJEMY

 

Copyright © Mówimy bez krtani