Mówimy bez krtani



Autor Wątek: Jak dobrać rurkę?  (Przeczytany 6866 razy)

Offline lili

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja +0/-0
  • Pacjent
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Jak dobrać rurkę?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 05, 2013, 12:12:36 »
Witam ponownie wszystkich. Szkoda że tak mało osób pisze na tym forum. Jestem juz tydzień w domu. Nic sie nie zmienia. Jak było tak jest. Przy próbie odkaszlnięcia mam wrażenie jakby nastepowal skurcz ale może to tylko takie odczucie. Wstaje rano, wlewam do rurki trochę soli i próbuje odkaszlnąc. Wyleci z trudem troche zielonkawej wydzieliny i trochę bezbarwnej. Caly czas chodzę z wymiennikiem ciepła i wilgoci. Dzisiaj zrobiłam badania krwi oraz Oddałam plwocinę na bakterie i grzyby. W poniedziałek mają być jakieś wyniki. Probuję znalezc dobrego laryngologa ale trudno jest. Czy waszym zdaniem to uczucie zalegania nie trwa za dlugo? Chemioterapie przeszłam w ubiegłym roku( 8,9,10-2012r) . W tym roku od lutego do marca 3 bronchoskopie sztywne ( pierwsza uszkodziła przełyk i tchawicę) oraz 6 gietkich. Czy te zabiegi tez moga być przyczyną moich kłopotów? Lekarz twierdzi, że przyczyna jest zwężone oskrzele główne lewe ale ono było przecież zwężone już 20 lat temu, więc co się stało? Pozdrawiam i przepraszam za chaos w tym liście.

 

Copyright © Mówimy bez krtani