Laryngektomia > Organizowane turnusy i spotkania

Turnus rehabilitacyjny 2013- Mrzeżyno

(1/6) > >>

Ewa_Batorska:
Witam wszystkich bardzo serdecznie, niestety ale mam złe wieści. Wczorajszej nocy został usunięty cały wątek dotyczący turnusu w Mrzeżynie.  Reagując spontanicznie na pytania dotyczące efektów mowy wykonałam wpis, korzystając z komputera na którym są uprawnienia do moderowania forum. Wpis ten ukazał się ze zdjęciem nie moim a właściciela. Chciałam to zmienić i usunęłam zamiast swoją wypowiedź to cały wątek... Przepraszam Wszystkich, zwłaszcza osoby które włożyły tyle wysiłku przy redagowaniu tego postu i mam nadzieję, że uda nam się wspólnymi siłami odtworzyć wątek lub przynajmniej dodać kilka zdjęć. Pozdrawiam.

Marzena:
Witaj Ewo. Nie martw się- nie popełnia błędów tylko ten, kto nic nie robi. Damy radę odtworzyć ten wątek. Zdjęcia to nie problem, gorzej ze spontanicznymi wypowiedziami forumowiczów, ale myślę, że wspólnymi siłami nadrobimy to. Wspomnień na szczęście  nikt nam  nie wymaże z pamięci. Serdecznie pozdrawiam - Marzena

Eryk:
Witam.
Niestety nie udało mi się przywrócić wątku. Wątek został całkowicie usunięty z bazy danych. Co do samych zdjęć to były ona zamieszczone na zewnętrznych serwerach więc osoby, które zamieszczały tam zdjęcia pewnie mogą bez problemu wkleić linki ponownie. Szkoda tylko wypowiedzi użytkowników.
Aby uniknąć w przyszłości podobnej sytuacji stworzyłem dodatkowy pośredni dział, do którego będą trafiały usunięte wątki. Dzięki temu będzie można przywracać omyłkowo usunięte wątki, lub usuwać je bezpośrednio z "kosza".

teresa:
MARZENKO POSTARAJ SIĘ DODAC ZDJĘCIA ,MOZE SIĘ UDA BYŁY WSPANIAŁE! :(EWUNIA KAZDY JEST TYLKO CZŁOWIEKIEM NIC SIĘ NIE STAŁO CZASAMI I TAK BYWA.

Marzena:






















































































Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej