Laryngektomia > Rehabilitacja

Terapia logopedyczna.

<< < (2/6) > >>

Czarek:
Witam,poszerzając listę logopedów zajmujących się nauką mowy zastępczej dla osób po laryngektomii chcę dodać mgr Ewę Batorską która prowadzi zajęcia nauki mowy na turnusach rehabilitacyjnych organizowanych przez Mazowieckie Stowarzyszenie ,,Szansa,,. Na co dzień Ewa prowadzi zajęcia z laryngektomowanymi w Centrum Zdrowia PULS w Al. Jana Pawła II 19 w Zamościu.
Pozdrawiam Wszystkich Czarek

ZUZA:
Witam Czuję się wywołana do tablicy  i też chciałabym podać gdzie ja nauczyłam się mówić  Zabrze ul Brodzińskiego 4   nauka mowy  odbywa się dwa razy w tygodniu  t.j wtorek i czwartek o godz 9;30    tel  32 271 04 74 Polecam super logopedki

ZUZA:
Myślałam  że podjęty temat będzie miał wiele wpisów nauka mowy jest bardzo ważna dla nas Jeszcze  ważniejsza wiedza gdzie pomocy szukać  Jeżdziłam   400km żeby nauczyć się mówić bo brak było informacji Proszę piszcie dla kolegów gdzie pobieraliście naukę mowy  warto

Zbigniew:
My jeździmy do Katowic-(Ochojec),z polecenia Marzenki,super p.mgr nauczyła mnie mówić, :)Pozdrawiam Was

Aneta:
Dzień dobry,  jestem tu nowa. Poszukuję logopeda z  doświadczeniem w prowadzeniu osób laryngtomowanych z protezką- jestem ze Śląska (Gliwice), mogę dojeżdżać, nawet daleko, byleby zacząć mówić... Proszę o pomoc

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej