Laryngektomia > Organizowane turnusy i spotkania

Turnus rahabilitacyjny 2014 - Łeba

<< < (2/10) > >>

mundekczapla:
Hej Przyjaciele!!! Już tylko 11 dni dzieli nas od spotkania w Łebie. Moja radość jest nie do opisania!!!

Czarek:
Mundku chyba każdy z nas jadących na turnus do Łeby odlicza już dni. Ja też się cieszę, że już niedługo się spotkamy.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

Marzena:
Tego roku, jak nigdy dotąd ( a może z każdym rokiem coraz bardziej) cieszę się na spotkanie z przyjaciółmi, znajomymi oraz tymi, których dopiero poznam. Wiem, że kilka osób nie będzie uczestniczyło w turnusie, ale odwiedzi nas i to mnie też cieszy.  :)Nasz etatowy zaklinacz pogody Krystian już od dawna „pracuje” nad wspaniałą pogodą, a my… a my wszyscy zostawmy troski, problemy w domu ( kto ich nie ma…) i wyznaczmy sobie kurs na relaks, wspaniałą zabawę, radość z każdej wspólnie spędzonej chwili- a przede wszystkim kurs na odzyskanie i doskonalenie mowy oraz naładowanie baterii, tak by starczyło nam energii  na długo …aż do następnego spotkania.
 Pozdrawiam serdecznie Wszystkich i do miłego zobaczenia.

Eliza Brzezińska:
Życzę Wam owocnej nauki na turnusie i pięknej pogody.
Mam nadzieję, że podzielicie się z nami zdjęciami i co za tym idzie zajrzycie czasem na forum?
Będziemy czekać na relacje :)  POZDRAWIAMY

teresa:
Kochani życze wam pięknej pogody na turnusie w łebie dla niektórych uzyskanie głosów i wszystkiego co najlepsze .wracajcie zdrowi wypoczęci,oj jak mi przykro ze jechać z wami nie mogę  ,choć myslałąm ze się uda .myslę jednak że was odwiedzę  .pozdrawiam przyjaciół ,przyjezdajcie do nas na pomorze

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej