Mówimy bez krtani
Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Sara.swiatczak

Strony: [1]
1
Dziękuję każdemu za poświęcony czas do wypełnienia ankiety. Jest mi bardzo miło. Pozdrawiam serdecznie 😊

2
Szanowni Państwo,
Jestem studentką 2 roku studiów magisterskich na kierunku pielęgniarstwo. W związku z pracą magisterską pt. "Ocena jakości życia pacjenta laryngektomowanego" prowadzę badania dotyczące tego tematu. Bylabym ogromnie wdzięczna, gdybyście pomogli mi w rozpowszechnieniu wśród osób po odbytej laryngektomii poniższej ankiety. Ze względu na panującą pandemie mam ograniczony dostęp do osób po usunieciu krtani, stąd moja próba kontaktu z Państwem poprzez drogę wirtualną. Zachęcam każdego, kto jest po zabiegu usunięcia krtani do udzielenia odpowiedzi w badaniu.  :)
Pragnę dodać, że od 2018 roku pracuje w zawodzie na Oddziale Onkologii Laryngologicznej w Poznaniu, dlatego tym bardziej zależy mi na zrozumieniu potrzeb osób laryngektomowanych. Dołączam poniżej link do w pełni anonimowej ankiety. Badania będą wykorzystane tylko i wyłącznie w mojej pracy magisterskiej.
Z góry dziękuję za pomoc :).

Z wyrazami szacunku,
Sara Świątczak.

Ankieta :
https://www.survio.com/survey/d/D4X9O8F4P8W9S8R9K?fbclid=IwAR0mBZCN2iRPHnNuWlKrjNn-_SlwCz66xXevindwwjlCF7CcTVaOTgZKutg

Strony: [1]
Copyright © Mówimy bez krtani