Mówimy bez krtani



Autor Wątek: Jesteśmy z Tobą Marzenko  (Przeczytany 1935 razy)

Offline kwr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja +9/-2
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Jesteśmy z Tobą Marzenko
« dnia: Listopada 13, 2017, 11:56:42 »
Miło było odebrać wiadomość , że Marzena została moderatorem tego forum.Od razu widać poprawę - prawidłowa czcionka bez przekłamań , z którymi nikt się nie uporał w ciągu całego roku.Właściwy człowiek na właściwym miejscu.Tak Trzymać!!!

Pozdrawiam wszystkich

Krzysiek

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Jesteśmy z Tobą Marzenko
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 13, 2017, 15:26:58 »
Witaj Krzysiu. Prawidłowa czcionka ( i nie tylko) to zasługa Eryka. Rzeczywiście ta nieprawidłowa czcionka odstraszała, ale cieszmy się, że udało się Erykowi ją zmienić i wszystko będzie OK. Mnie również jest niezmiernie miło, że powróciłeś na forum. Miejmy nadzieję, że wskrzesimy wspólnymi siłami to wirtualne, ale bardzo ważne miejsce dla wszystkich, którzy dotknęli tematu laryngektomii. Oczywiście sama nie dam rady, bo siła jest w nas wszystkich. Dlatego w tym miejscu pozwolę sobie zaprosić wszystkich, którzy już kiedyś działali na forum, służyli swoją wiedzą, doświadczeniem oraz tych, którzy są jeszcze na początku drogi i potrzebują pomocy i wsparcia. Ja już niejednokrotnie wspominałam, że mnie kiedyś forum pozwoliło odnaleźć się i rozpocząć szczęśliwe drugie życie. Dlatego swoją obecność na tym forum traktuję jak spłatę wielkiego długu wdzięczności. Czynię to zresztą z wielką przyjemnością.
Pozdrawiam Was serdecznie. Marzena
Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

Offline Eryk

  • Administrator
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja +8/-0
    • Zobacz profil
  • Profil: Inne
Odp: Jesteśmy z Tobą Marzenko
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 13, 2017, 21:31:19 »
Cześć.

Marzena na pewno da sobie radę. Jeśli będzie potrzebowała wsparcia znajdzie je u mnie :)
Ciesze się, że forum wróci do żywych. Mnie w natłoku codziennych zajęć brakowało czasu, a sygnały że coś nie działa bądź działa źle do mnie nie dotarły.
Dlatego myślę, że oddanie forum w ręce Marzeny to strzał w dziesiątkę. Dzięki Marzena za chęć przywrócenia forum do życia.

ZUZA

  • Gość
Odp: Jesteśmy z Tobą Marzenko
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 18, 2017, 18:30:21 »
Marzenka proszę wstaw info jak wstawić zdjęcia i awatar Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2017, 19:13:03 wysłana przez ZUZA »

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: Jesteśmy z Tobą Marzenko
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 18, 2017, 19:16:49 »
Witaj Zuza, dokładna instrukcja wstawiania zdjęć jest w DYSKUSJI OGÓLNEJ,  w zakładce ZDJĘCIA- na stronie :
http://mowimybezkrtani.cba.pl/index.php?topic=17.60
Jeśli chodzi o awatar to w Twoim profilu masz możliwość wklejenia lub zmiany.
Wchodzisz w zakładkę PROFIL, wybierasz PROFIL FORUM, a tam już wklejasz swoje zdjęcie. Zakładka profil jest dostępna po zalogowaniu się.
Jeśli coś będzie nie tak to pisz.
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2017, 21:21:07 wysłana przez Marzena »
Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

ZUZA

  • Gość
Odp: Jesteśmy z Tobą Marzenko
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 19, 2017, 12:41:52 »
Dziękuję   awatar udało mi się wstawić teraz zobaczę jak to będzie ze zdjęciami  Zuza









 

Copyright © Mówimy bez krtani