Mówimy bez krtani



Autor Wątek: DO CZEGO MA SLUZYC TO FORUM ?  (Przeczytany 2758 razy)

heniek50

  • Gość
DO CZEGO MA SLUZYC TO FORUM ?
« dnia: Lutego 15, 2013, 09:34:18 »
WITAM   MILO. MYSLE NIEMAL CO DZIEN  PO CO ZOSTALO ZALOZONE TO FORUM ? JA MYSLE ZE PO TO ABYSMY MOGLI SIE DZIELIC SWOIM DOSWIADCZENIEM JAK POKONYWAC TRUDNOSCI ZWIAZANE Z NASZA CHOROBA. I TU JEST WIELKI ZNAK ZAPYTANIA ????? DLA KOGO TO ZOSTALO ZROBIONE SKORO PRAKTYCZNIE NIKT NIE MA NIC DO POWIEDZENIA. CZYZBY MA ZNIKNAC TAK JAK FORUM MAGDY ??
LUDZIE OBUDZCIE SIE
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2013, 21:14:19 wysłana przez heniek50 »

Offline Eliza Brzezińska

  • Moderator Globalny
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja +12/-0
  • Surdologopeda
    • Zobacz profil
    • Logopeda Lublin
  • Profil: Pacjent
Odp: DO CZEGO MA SLUZYC TO FORUM ?
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 15, 2013, 14:14:18 »
Witam, forum zostało założone jak już pisałam wcześniej z myślą o osobach po laryngektomii oraz o ich rodzinach. Zależało mi również na tym żeby specjaliści mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami. Niestety ale wszystko wymaga czasu. Musimy uzbroić się w cierpliwość bo jeśli chodzi o pacjentów z okolic Lublina to mówią, że chętnie zaglądają na nasze forum,(widać to też w statystykach) czytają ale jeszcze nie mają odwagi żeby pisać. Dajmy więc sobie troszkę czasu :) Dla niektórych korzystanie z komputera jest dużym wyzwaniem ale ja jestem dobrej myśli! Wydaje mi się, że po turnusie rehabilitacyjnym na forum będzie więcej wpisów bo ludzie się poznają a narazie trzeba się cieszyć z tego co mamy... Oczywiście przyłączam się do apelu Henia i zachęcam do pisania! Pozdrawiam z Lublina.
 
« Ostatnia zmiana: Lutego 15, 2013, 14:16:52 wysłana przez Eliza Brzezińska »

Offline Eryk

  • Administrator
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja +8/-0
    • Zobacz profil
  • Profil: Inne
Odp: DO CZEGO MA SLUZYC TO FORUM ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 15, 2013, 20:01:24 »
Tak jak napisała Eliza, forum powstało z myślą o osobach laryngektomowanych. Niestety jeśli ludzie sami nie zechcą pisać, to nikt im tego nie narzuci. Myślę i mam taką nadzieję, że z czasem zwiększy się liczba zarejestrowanych użytkowników i co za tym idzie aktywność wszystkich. Aktualnie pracuję nad wypozycjonowaniem naszego forum w google.pl. Na chwilę obecną dla hasła "laryngektomowani forum" jesteśmy na 9 pozycji. Myślę że to całkiem niezły wynik, bo na początku nie było nas w ogóle.
Zgadza się też, to co napisała Eliza. Mamy dużo odwiedzających (gości). Nie tylko z Polski ale i z USA, Francji, Belgi a nawet Japonii. Niestety nie wszyscy chcą się zarejestrować. Zachęcam wszystkich do pisania na forum - po to zostało założone. W razie problemów technicznych bardzo chętnie pomogę.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

teresa

  • Gość
Odp: DO CZEGO MA SLUZYC TO FORUM ?
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 15, 2013, 20:31:24 »
ZGADZAM SIĘ Z WAMI ERYKU I ELIZO,UWAZAM ŻE POWOLI FORUM NABIERA TĘPA TO NIE FACEBOOK CZY NK? POWOLI POTRZEBA CZASU BY SIĘ TU ZE WSZYSTKIM OSWOIĆ,NIE KAZDY LUBI ODRAZU PISAĆ? ALE WAŻNE JEST ŻE CZYTAJĄ WSZYSCY!JESTEM PEWNA ZE BEDZIE NAS CORAZ  WIECEJ I BĘDZIE CORAZ LEPIEJ ,POZDRAWIAM WSZYSTKICH! HENIU SPOKOJNIE. :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2013, 09:38:41 wysłana przez teresa »

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: DO CZEGO MA SLUZYC TO FORUM ?
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 18, 2013, 19:30:27 »
Heniu, należysz do typowych mężczyzn  :)( „MĘŻCZYŹNI SĄ Z MARSA, KOBIETY Z WENUS”)- chciałbyś, żeby cały czas było gorąco i coś się na forum działo. Przyczyn milczenia na forum może być kilka:
1.   Osoby  po operacji są dobrze poinformowane przez lekarzy, pielęgniarki, wolontariuszy – nie potrzebują pomocy
2.   Niewiele osób jeszcze wie o naszym forum
3.   Wiele osób jest obecnych na forum- nie rejestrując się i nie logując

W pierwszą opcję (IDEALNĄ) nie wierzę. Sama wiem, jak bardzo byłam zagubiona tuż przed i po operacji, jak bezskutecznie poszukiwałam broszur, książek w księgarniach, bibliotekach, internecie. Dopiero  forum dla osób bez krtani stało się dla mnie kopalnią wiedzy, opartej przede wszystkim na doświadczeniach innych. Natomiast pozostałe opcje są najbardziej prawdopodobne. Nasze forum przecież ma   kilka miesięcy – dopiero raczkuje, trzeba czasu- jak piszą Eliza ,Terenia i Eryk. Prawie zawsze jednak jest ktoś obecny na forum jako Gość, a jeżeli choć jednej osobie to forum pomoże , to znaczy , że jest potrzebne i jego istnienie ma sens. A naszym zadaniem  jest sprawienie, aby tych Gości zachęcić do zadomowienia się, aby to forum było nadal przyjazne. Dlatego dzielmy się naszą wiedzą i doświadczeniem , tym , co kiedyś sami otrzymaliśmy w potrzebie.  Po prostu BĄDŹMY!
Pozdrawiam - Marzena

Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

heniek50

  • Gość
Odp: DO CZEGO MA SLUZYC TO FORUM ?
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 20, 2013, 10:41:52 »
WITAJ MARZENKA !
TY JESTES CZLOWIEKIEM O GOLEBIM SERCU. POTRAFISZ ZALAGODZIC WSZYSTKO ZEBY BYLO OK. TY WIESZ JAKI JA JESTEM PORYWCZY, NAPEWNO ZALUJE POZNIEJ TO CO NAROBILEM ALE.............. TAK CHCIALBYM ABY TO FORUM BYLO BARDZO AKTYWNE. MAM TU NA MYSLI TO STARE FORUM, DOKAD BYLY TEMATY I RADY ODNOSNIE NASZEJ CHOROBY WSZYSTKO BYLO OK, POZNIEJ KTOS ZACZAL KOMBINOWAC I NASTALA CISZA............. WSZYSCY WIEMY JAKI BYL TEGO FINAL, WIEC NIE DZIW SIE MARZENKO ZE JA TAK "PILE" ABY TO FORUM MIALO SIE DOBRZE. MAM PRZECZUCIE ZE BEDZIE OK. POZDRAWIAM CIE SERDECZNIE I WSZYSTKICH FORUMOWICZOW. MILEGO DNIA - HENIEK50
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2013, 10:43:56 wysłana przez heniek50 »

 

Copyright © Mówimy bez krtani