Mówimy bez krtani



Autor Wątek: NASZE ZAINTERESOWANIA  (Przeczytany 17030 razy)

teresa

  • Gość
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 11, 2013, 06:00:35 »
Witam was kochani po kilku dniowej nieobecności.Byłam z rodziną w górach w zakopanym.Góry piękne jak zawzsze.Zwiedzilismy dużo.alez zakopane zatłoczone! nie ma gdzie stopy postawić,krupówki oblezone.Duzo by pisać ale jeszcze nie doszłam do siebie po podróży.Pozdrawiam serdecznie wszystkich na forum. ;)

teresa

  • Gość
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #31 dnia: Października 04, 2013, 09:37:42 »
witajcie kochani!  chciałąbym zapytać ERYKA,czy mógłby zmienić baner na jesienny?,wiosna minęła lato również i było by miło widzieć spadające liście lub inny ale jak to mówią babie lato.Eryku co  ty na to?

Offline Eryk

  • Administrator
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja +8/-0
    • Zobacz profil
  • Profil: Inne
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #32 dnia: Października 04, 2013, 10:31:44 »
He he, właśnie wczoraj o tym myślałem że wypadałoby już zmienić wiosenny baner. Popracuje nad nimw wolnej chwili. Może na weekendzie uda mi się coś stworzyć :)

Offline Eryk

  • Administrator
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja +8/-0
    • Zobacz profil
  • Profil: Inne
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #33 dnia: Października 05, 2013, 23:32:47 »
Zamieściłem nowy baner, tym razem udało się go stworzyć w pierwszym zaplanowanym terminie :)
Mam nadzieję, że wszystkim się spodoba. Aczkolwiek konstruktywnej krytyki nigdy za wiele  ;)
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

teresa

  • Gość
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #34 dnia: Października 06, 2013, 07:02:48 »
BARDZO ŁADNY PODOBA MI SIĘ.SPADAJĄCE LIŚCIE  TO JEST POMYSŁ.

mundekczapla

  • Gość
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #35 dnia: Października 06, 2013, 12:34:21 »

Baner trafiony w jesienny nastrój. Brawo!!!!!

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #36 dnia: Października 14, 2013, 15:36:53 »
Eryk tak pięknie przypomina nam o jesieni… przyjemnie się patrzy na te spadające kolorowe liście, choć ja mam od razu odruch chęci ich posprzątania… W ogrodzie codziennie grabię  je , a one na nowo spadają. Nie narzekam, bo  mam  dzięki temu dawkę zdrowego ruchu na powietrzu. A pogoda jest tak cudna tej jesieni… szkoda tylko, że ten czas tak szybko upływa, nie zdążymy się nacieszyć ciepłem i słońcem a już je  nam jesienna szaruga zabierze. Dla mnie lato  jest zawsze  za krótkie! Chciałabym, aby trwało nieprzerwanie. Słońce, ciepło, wczesne poranki i radosny śpiew ptaków wywołują uśmiech i radość, są źródłem uśmiechu i pogody ducha…
 A tymczasem dopatrujmy się w jesieni jej uroków i próbujmy zatrzymać lato w sobie…
Wkleiłam kilka fotek z mojego ogrodu – jesienne zimowity królują w nim od dwóch tygodni i zapowiadają nieuchronną zimę… A mnie jest szkoda lata…























Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

teresa

  • Gość
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #37 dnia: Października 14, 2013, 15:52:35 »
piękne widoki i mi też szkoda lata!kocham lato słonce ciepło,nie lubię jesieni kojazy mi się zaraz zółty jesienny liśc taka stara piosenka. :D

Offline Eryk

  • Administrator
  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja +8/-0
    • Zobacz profil
  • Profil: Inne
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #38 dnia: Października 15, 2013, 07:40:45 »
Ciesze się, że baner się podoba. A tak przy okazji, piękny ogród. Wcale się nie dziwie że masz odruch dbania o niego :)

krystyna

  • Gość
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #39 dnia: Października 15, 2013, 11:42:39 »
Ogród piękny. Widać, że Marzenka poświęca mu dużo uwagi

mundekczapla

  • Gość
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #40 dnia: Października 15, 2013, 12:25:12 »
Piękny ogród, piękne zdjęcia, piękna pora roku chociaż smutna. Smętnie i cicho też na forum, czyżby wszyscy szykowali się do zimowego snu????   Pozdrawiam jesiennie........

Offline kwr

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja +9/-2
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #41 dnia: Października 16, 2013, 11:48:03 »
Na mnie największe wrażenie zrobiły nie piękne kwiaty i krzewy /bo te już widziałem na zdjęciach Marzeny/ ale jabłka leżące w trawie.Trawnik pięknie zadbany , no i te jabłka....
W tle drewniana kanapa- huśtawka do słodkiego leniuchowania.Prawdziwa sielanka - istna bajka.

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #42 dnia: Października 16, 2013, 15:09:30 »
Dziękuję Wam za miłe słowa.
Ogród i kwiaty domowe od zawsze były moim hobby, ale tak naprawdę dopiero po operacji mogłam się bardziej zaangażować w pracę w ogrodzie. Dawało mi to ukojenie, zapomnienie i bardziej optymistyczne nastawienie do świata. Był to też sprawdzian moich możliwości ... pomna ostrzeżeń i zakazów lekarzy nie wykonuję robót związanych z kopaniem czy dźwiganiem.  Teraz ta praca jest dla mnie  efektywną formą aktywności ruchowej. Pewnie, gdybym nie miała tego ogrodu więcej czasu spędzałabym na spacerach z kijkami  lub na rowerze, co też uwielbiam. Pozdrawiam Was serdecznie  i życzę dużo słońca i ciepła. Marzena

Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

Offline TERESA DEB

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja +5/-0
  • Pacjent
    • Zobacz profil
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #43 dnia: Października 17, 2013, 00:55:38 »
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!
Muszę zabrać głos... bardzo dobrze jest mi znany Marzenki ogród, kwiaty i ta piękna trawa przez nią pielęgnowana. CUDO...wiosną, latem i jesienią, ....widziałam.
A warzywa, pomidory, uprawiane prze jej tatę, smak pomidorów poznałam 4 lata temu w Rymanowie /pamiętasz Marzenko skrzynkę!!!/ pamiętałam cały czas ten smak, zapach, wielkość.  W tym roku miałam możliwość pojeść prosto z krzaka, cudo w "gębie". Ten smak , zapach przypomina mi lata mojej  młodości i dom, ogród moich rodziców... nigdy tego nie zapomnę. Jak jestem u Marzenki, to są to, wspaniałe, niezapomniane chwile.
Marzenko, dziękuje, że JESTEŚ i że Cię poznałam.
Teresa.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2013, 00:59:03 wysłana przez TERESA DEB »

Offline Marzena

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Reputacja +41/-2
  • Laryngektomia całkowita
    • Zobacz profil
  • Profil: Pacjent
Odp: NASZE ZAINTERESOWANIA
« Odpowiedź #44 dnia: Października 17, 2013, 20:55:45 »
Dziękuję Tereniu. Ty wiesz, jak jesteś mi bliska. Cieszę się ,że dobrze się u mnie  czujesz. Dla mnie również są to jedne z najmilszych chwil, kiedy możemy być tylko dla siebie. Szkoda tylko, że sezon pomidorowy jest tylko raz w roku, bo może częściej bywałabyś  u mnie. :)
 A co do Rymanowa- tego magicznego miejsca- może uda się nam jeszcze kiedyś tam wrócić? Tu ukłon w stronę Czarka i stowarzyszenia…  może by tak w tym roku zmienić kierunek, jeśli chodzi o turnus? Szkoda, że nie mogę głosować… :(
Kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. Kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. Kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.
Linola Mac Farlane

 

Copyright © Mówimy bez krtani